YİNE BAŞROLDE ÖĞRETMENLER!!!

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer

onur klm

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Popülizm öğretmen ataması diyor hocam. Boşuna yırtınıyoruz biz. Her zaman söylüyorum. Öğretmenler "eğitim önemlidir" gerçeğinden yola çıkarak bu işi hep sıcak tutma imkanına sahip. Ama bizim böyle bir argümanımız yok. Maalesef.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
tüm kanallarda yine öğretmenlerden bahsetmeye başladılar kpss yapıldı ya gene çıkarlar meydanlara

Adamların sendikaları var. hukumetle ikili ilişkileri çok iyi. onu geçtim atan(A)mayınca kameraya ağlayabilecek çok yan oyuncu var.Bizdeki iibfli bir hanımefendiye desen git bla bla tw de ağla diye,ağlamaz,çemkirmez,mıymıylanmazz.anca sevgilisni süründürür..

ismail9696

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
bu günler daha sessiz günler. hele bir sınav sonuçları açıklansız. asıl fırtına ondan sonra kopacak. 55 70 puan arası alan öğretmen aday adayları işte o zaman atanabilmek için her türlü çirkefliği yapacak.
mesela gündem şuan terör. Allah korusun inşallah daha da şehidimiz olmaz ama yarın öbür gün bir kişi şehit olursa onun üstünden bile demogoji yaparak rant sağlamaya çalışacaklar. daha önce olmadı mı oldu. eğitim fakultesi mezunu bir polis memuru şehit olduğunda onun şehitliğinden bile atanamadı polis oldu ve şehit düştü diue rant peşinde koşmuşlardı.
vallahi yazarken sinirlendim. bu nebiçim bir ülke oldu artık ya:mad:

Adamların sendikaları var. hukumetle ikili ilişkileri çok iyi. onu geçtim atan(A)mayınca kameraya ağlayabilecek çok yan oyuncu var.Bizdeki iibfli bir hanımefendiye desen git bla bla tw de ağla diye,ağlamaz,çemkirmez,mıymıylanmazz.anca sevgilisni süründürür..
öğretmenle evlensin öğretmeni süründürsün o zaman en mantıklısı o :)

Benim arkadaşım evlenecek öğretmenle öğretmen onu süründürüyor vallahi.
o arkadaşına söyle onun burnundan fitil fitil getirsin hem ne konuda süründürüyor kesin o evleneceği kişi pintinin biridir genelde öğretmenlerin eli sıkı olur sadece parayı düşünürler adamların gözünü para hırsı bürümüş baksana milletin kadrolarına nasıl dadanıyorlar ajitasyon yaparak iğrençler tam anlamıyla 2 aylık tatilini az görüyorlar memur olup bu kadar tatil yapan bi sadece bunlar var hangi meslek grubu 2 ay parasını alıp tatilini yapıyor ücretini az buluyor haftada toplasan 15 saat derse girmiyorlar mesai saatleri 5 de de bitmiyor 2 gii okuldan ayrılanlar çoğunlukta okul bahçesi öğrenciden full araba kaynıyor öğrencinin oyun sahasına da göz dikmişler park parası ödememek adına:)taylanda giden başka meslek grunu var mı tatil için:)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Aynen öyle;) diyorum sen iibf kızısın az gururlu ol diyorum ama dinletemiyorum :)

öğretmenle evlensin öğretmeni süründürsün o zaman en mantıklısı o :)
-'ama cınım ya neden boyle yapıyorsun ki' çirkefler çirkeff.. dershane çalışma odasında en güzel yerleri kapar, 'çık yırılıyırız biz yhaa' sanırım acayip bir öğreten nefretim var dışarıya kusamadığımm

Raportör

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Ön Lisans
Üni
Eskişehir Osmangazi Ünv.
Bölüm
Diğer
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Nedeni şu onlar bir meslek gurubu malesef biz mezun olduğumuzda bir ünvan almıyoruz onlar atanamasa da öğretmen atansa da öğretmen. Onlar gibi arkamızda bir sendika yok ki sendikalar siyaseti etkileyen bir güç.

FarklıYorumcu

Tecrübeli İİBF'li
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Nedeni şu onlar bir meslek gurubu malesef biz mezun olduğumuzda bir ünvan almıyoruz onlar atanamasa da öğretmen atansa da öğretmen. Onlar gibi arkamızda bir sendika yok ki sendikalar siyaseti etkileyen bir güç.
onlar öğretmen değil yarısı parayla satın alan ülkeyi de geri götüren bizden cahillerden oluşan kişilerden oluşuyor. şu an onların yüzde 99unu geçtim ama asgari ücrete işim yok. Atananların da yüzde 80inden öndeyim.

carsi34

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
okullar var oldugu sürece öğretmen ataması da olacak bu kısmı geçin artık. iibf'e bulaşan kendi atamasına baksın genç nesilleri de bu bataktan uzak tutsun.