yine olmadı ?

wandering

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
bu yıl girdigim bütün sınavlardan sıkıntı yaşadım en son ptt 1. yedekte kaldım ve bekçilikten elendim bıraktım herseyi bırakmak üzereyim işssizim ayrıca bi önerisi olan var mı ?tesekkürler

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
kul sıkışmayınca Hızır yetişmezmiş derler. İnşallah tükendim dediğimiz yerde Rabbim bizlere bir kapı açar. bende Ptt de 3. yedeğim bi umut belkı önümdekiler gümrük yada iş kur a atanıp giderler diye beklıyorum . sen yedek 1 desin daha çok umut var. Rabbım tez zamanda yenı kapılar açsın inşallah. Birbirimizi tanımasakta dualarım elinden gelen çalışmayı yapıp iş kapısı bekleyen tüm arkadaşlarımızla :)

Tgbtgb

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bu yıl girdigim bütün sınavlardan sıkıntı yaşadım en son ptt 1. yedekte kaldım ve bekçilikten elendim bıraktım herseyi bırakmak üzereyim işssizim ayrıca bi önerisi olan var mı ?tesekkürler
1. Yedek için umut var hemde yuksek umut var. Ama siz yinede olmayacak gibi bekleyin ki yikim yasamayin. Emek edip mucadele veren birinin biryerlerde kismeti bekliyordur. Inanci ve mücadeleyi birakmayin yeter. Rabbim yar ve yardimciniz olsun.

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Paem pomem bunlara başvurmadın mı

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Sakın ümidini kaybetme. Ben üniversiteyi bitirdikten sonra 4 yıl işsiz kaldım. Tam ümidimi kaybettiğim bir gün hiç ummadığım bir yerden iş kapısı açıldı. Bütün ilanları takip et ve pes etmeden hepsini dene. Er ya da geç gönlüne göre bir iş olacaktır.