yks2018

ramos4

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
yks ye giren var mı çok enteresan değişen soru stilleri matematik ve türkçede kpss de böyle sorular olursa bittik demektir ( :

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben girdim eger mat boyle cikrsa 15 net yapan şaha kalkar:) mat cok zordu 40 soruda ales gibiydi oyle rasyonel sayi köklü fln yoktu..turkce ortaydi ama sorular cok uzundu..tarih cogrfya kolaydi..bakalm yarn nasl olack:)

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Hocam zordu derken problem ağırlıklı mıydı rasyonel falan yoksa? Sayısal mantık gibi miydi ya da? Bu arada lise giriş sınavında da
Ben girdim eger mat boyle cikrsa 15 net yapan şaha kalkar:) mat cok zordu 40 soruda ales gibiydi oyle rasyonel sayi köklü fln yoktu..turkce ortaydi ama sorular cok uzundu..tarih cogrfya kolaydi..bakalm yarn nasl olack:)
matematik çok zordu galiba geliyor gelmekte olan :)

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam zordu derken problem ağırlıklı mıydı rasyonel falan yoksa? Sayısal mantık gibi miydi ya da? Bu arada lise giriş sınavında da

matematik çok zordu galiba geliyor gelmekte olan :)
hocam 40 soruda mantıktı hiç problem sayılar felan sorular yoktu alayı alesteki mantık soruları gibiydi walla inş kpss de de öyle çıkmaz

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Gelecekmiş gibi hissediyorum ama bakalım göreceğiz -_-
hocam 40 soruda mantıktı hiç problem sayılar felan sorular yoktu alayı alesteki mantık soruları gibiydi walla inş kpss de de öyle çıkmaz

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
en sevdıgım soru tıpleri :D bu arada unıye orgun kaydolduktan sonra kac yıl gıtmeyınce kayıt sılınıyor

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
en sevdıgım soru tıpleri :D bu arada unıye orgun kaydolduktan sonra kac yıl gıtmeyınce kayıt sılınıyor
ben okuyorum 3 yıldan beri gitmyrm bi sıkntı olamdı sanırım 7 yıl :D ama sıkıntı 4. yıldan sonra harç parası geliyor şimdi harç yok :D

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi

kruvaziyer

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Ben girdim eger mat boyle cikrsa 15 net yapan şaha kalkar:) mat cok zordu 40 soruda ales gibiydi oyle rasyonel sayi köklü fln yoktu..turkce ortaydi ama sorular cok uzundu..tarih cogrfya kolaydi..bakalm yarn nasıl olack:)
Dedim ben de bi bakayım. Bu kadar söyleniliyor zordu, diye. Kolay sorular olmasına rağmen testin geneli gerçekten zormuş. 18 20 net, süreyle de kıyaslarsak gayet iyidir bence.