YSK 255 Personel Alımı

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Yok malesef. Örneğin 153 katip alınıyor yani 5 katına (765 kişi) arasına girenler mülakata kalacak. Minimum 85 puanda kapatır. Adalet bakanlığı alımı gibi il tercihi yok. İl ilçe tercihi olayı da şu: mülakat hakkını elde edenler 30 tercihe kadar istediği yerleri yazıp mülakat komisyonuna teslim edecekler. Olay bundan ibaret. Bu nedenle katiplik minimum 85 olur taban
Açıklama için teşekkürler bende bunu kastetmiştim belki tek ile başvuru olmayacağı için fırsatımız olabilir bende 84 ile başvuru yapıcam umarım düşer

oaydin91

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Diğer
84 puanla katipliğe başvuracağım. Çalışma şartları ve maaş hakkında net bilgisi olan var mı?

Superbay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
84 puanla katipliğe başvuracağım. Çalışma şartları ve maaş hakkında net bilgisi olan var mı?
YSK 255 Personel Alımı diye forum var oraya bakarsak epey rahatmış normal katip maaşı imiş 3600 -3700 civarı. Seçimlerde 3000-4000 lira ikramiye. Ayrıca yükselme sınavları ile vhki işletmen seçim müdürü olma fırsatı da sunuluyormuş kadrolu olduğu için tayin imkanı da varmış, her ile tayin mümkünmüş

Superbay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Katiplik 84-85 aralığında kapatabilir

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Ysk sitesinden başvuru yapan oldu mu? Başvuru yaptım önce hata verdi sonra kabul edildi sanırım fakat başvuru noyu alamadım. Bir sıkıntı çıkar mı yada başvuru noyu nasıl öğrenebilirim, bilgisi olan yada aynı sorunu yaşayan ?

Superbay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ysk sitesinden başvuru yapan oldu mu? Başvuru yaptım önce hata verdi sonra kabul edildi sanırım fakat başvuru noyu alamadım. Bir sıkıntı çıkar mı yada başvuru noyu nasıl öğrenebilirim, bilgisi olan yada aynı sorunu yaşayan ?
Şu an başvuru yapabilirsiniz. 15 bine yakın başvuru oldu. Aday noyu kaybetmeyin.

tuuba60

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
kpss puanını ösym den kendileri çekicek heralde ilginç bir başvuru formu olmuş.. koskoca YSK :)

Cansıkıntısı1

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Harfli rakamlı karışık bir kod geliyor. Kaç başvuru olmuş diye soran arkadaşlar bunu nereden öğreneceğiz ki?

Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Başvuru yapan arkadaşlar il-ilçe-mahalle/köy kısmına doğduğumuz ilçeyi mi yazıyoruz yoksa kimliğin arkasında yazan il ilçeyi mi yazmak lazım evli olunca eşin kütüğüne geçiliyor kafam karıştı neyi yazsam bilemedim

Superbay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Başvuru yapan arkadaşlar il-ilçe-mahalle/köy kısmına doğduğumuz ilçeyi mi yazıyoruz yoksa kimliğin arkasında yazan il ilçeyi mi yazmak lazım evli olunca eşin kütüğüne geçiliyor kafam karıştı neyi yazsam bilemedim
Kimliğin arkasındaki il ilçeyi yazdım. Doğum yerine kimlikteki Doğum yerini. Geçen ilanda da öyle yapmıştım sorun olmadı. O problem değil zAten yeter ki mülakata kal. :) P3 kaç senin

Hikmet_Esra

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Kimliğin arkasındaki il ilçeyi yazdım. Doğum yerine kimlikteki Doğum yerini. Geçen ilanda da öyle yapmıştım sorun olmadı. O problem değil zAten yeter ki mülakata kal. :) P3 kaç senin
Puanım 86.87, benim doğum yerim farklı bi il evlenince eşimin kütüğüne geçiyorum o da farklı bi il kafam karıştı da emin olamadım bişeyler yazarım o zaman artık