YSK memur alımı

Alperrkamuss

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
Lisans basvuramiyor mu? Bu nasıl ilan ya hu? KPSS yılı bile göremedim ben?

ef4r4r4r

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
ayrıca
zabıt katipliğinde uygulamalı sınav göremedim adalet bakanlığı gibi yok galiba?

Alperrkamuss

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
ayrıca
zabıt katipliğinde uygulamalı sınav göremedim adalet bakanlığı gibi yok galiba?
Hocam bu Adalet Bakanlığınin zabit katibi gibi olmadığı icin yani hızlı yazma olayı mecbur olmadığı için uygulamalı sınav yok.

Sorun surada; binlerce üniversite mezunu insan beklerken, vhki ve katip alımında lise mezunu insanlarla aynı şartlarda listeye girmemiz! Madem öyle KPSS sınavı tek olsun lise mezunları da bizle aynı sınava girsin bakalım o netlere 80 90 puan alabilecekler mi? Yazık vallahi çok yazık!

gmz44

10uncu köylü
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
Diğer
YSK Zabıt katibi ne iş yapıyor bilenler varsa bilgilendirebilir mi ben dün araştırma yaptım da seçim dışında boş mu oturuyolar sanmiyorum ama mesela seçimler dışında nerede ne iş yapıyorlar

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Bu sofor aliminda hangi sinif ehloyet istendigi yaziyor mu o kadar okudum bulamadim

Calimeroo

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Vhki 30 kişi lisansa gelme olasılığı ne sizce ya bizim puanlar 82 83 liseler onlisanslar uçmuş katiplik vhki bize dusmezmi nereyi yazsakki

Bekliyoruz

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Vhki 30 kişi lisansa gelme olasılığı ne sizce ya bizim puanlar 82 83 liseler onlisanslar uçmuş katiplik vhki bize dusmezmi nereyi yazsakki
Bencede düşmez bizim puana çünkü nasıl bir aptallıksa bir mesleğe hem lise hem önlisans hem lisans başvuruyo birde puanlarımızda bir fark gözetilmiyo neresinden tutsak kopuyo düzenin ya