Yüksek Lisan Yapan İİBFLİLER

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Kimler nerede yüksek lisans yapıyor =)

Ben bilecik üniversitesinde bu sene başladım ancak pek gidemedim derslere sınavlara girdim ancak devam mecburiyeti var kalıcam gibi yani bahar döneminde başka bir ünv geçmeyi düşünüyorum...

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Dicle Üniversitesi' nde İktisat A.B.D' de yapıyorum. benim durumum karışık geçen yıl yedek kaldım ondan dolayı özel öğrenci statüsünde dersleri aldım verdim hepsini bu yıl da asil olarak yerleştim ama ben de nasıl bi kudumsuzluk varsa derslerin hepsi değişti içerik değişti olan bana oldu geçtiğim dersler nerdeyse boşa gitti bana kar kalan bikaç hocayla aram iyi oldu

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Dicle Üniversitesi' nde İktisat A.B.D' de yapıyorum. benim durumum karışık geçen yıl yedek kaldım ondan dolayı özel öğrenci statüsünde dersleri aldım verdim hepsini bu yıl da asil olarak yerleştim ama ben de nasıl bi kudumsuzluk varsa derslerin hepsi değişti içerik değişti olan bana oldu geçtiğim dersler nerdeyse boşa gitti bana kar kalan bikaç hocayla aram iyi oldu
oooooo cidden fena olmuş yaa =) bahtsız iibfli =))

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
oooooo cidden fena olmuş yaa =) bahtsız iibfli =))
arkadaşlarım benle kafa buluyo lan diyo bi atan git artık önümüzden kudumsuz herif sen gidersen biz de atanacaz filan diye :D

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlarım benle kafa buluyo lan diyo bi atan git artık önümüzden kudumsuz herif sen gidersen biz de atanacaz filan diye :D
aynen abi ya bende diyorum puanlar neden düşmüyor sebebini bulduk :D aranan GUDUMSUZ BULUNDU ARKADAŞLAR :d

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

jilan

Yeni Üye
Mücadele Grubu
bende başvuru yapacamda bi atansam kesin yükseklisanstayım

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bende başvuru yapacamda bi atansam kesin yükseklisanstayım
tavsiyem atandıktan sonra uzaktan yüksek lisans yapın internet üzerinden online dersler işleniyor sınavlar ünvde oluyor daha kolay ücretleri yüksek biraz sakary üniversitesi bu konuda öncülerden tavsiye ederim

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
tavsiyem atandıktan sonra uzaktan yüksek lisans yapın internet üzerinden online dersler işleniyor sınavlar ünvde oluyor daha kolay ücretleri yüksek biraz sakary üniversitesi bu konuda öncülerden tavsiye ederim
aynen atandıktan sonra cok mantıklı dedigin örgun olarak yapmak hammalıktan baska bi sey degil anca hocaların kaprisleri çekersin işlerini yaparsın tabi istisna iyi hocalar da yok değil

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
aynen atandıktan sonra cok mantıklı dedigin örgun olarak yapmak hammalıktan baska bi sey degil anca hocaların kaprisleri çekersin işlerini yaparsın tabi istisna iyi hocalar da yok değil
aynen hocam hiç gerek yok benim arkadaşlar çalışırken uzaktan yüksek yapıyor hepsi çok memnun bide dersler güzel geçiyor hoca alıyor kahvesini akşam pc başında ders anlatıyor =) ben sevdim açıkcası

jilan

Yeni Üye
Mücadele Grubu
ben artuklu ünv kürt dili üzerine düşünüom onunda uzağı yok yakından istiyorlar :(((

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Eğitim durumu tayini için düşünüyorum. Memleketimin ilçesi bile olamayacak bir şehrimiz var, oraya atanırsam canımı kurtarmak için düşünüyorum. Gerek kalmaz umarım, o zaman da şube şefliği için gene yaparım gerçi. :)

jilan

Yeni Üye
Mücadele Grubu
Eğitim durumu tayini için düşünüyorum. Memleketimin ilçesi bile olamayacak bir şehrimiz var, oraya atanırsam canımı kurtarmak için düşünüyorum. Gerek kalmaz umarım, o zaman da şube şefliği için gene yaparım gerçi. :)
tayin için eğitim durumunu kullanamıorsun galiba öğretmen olan arkadaşım yapamadı dava falan açmak gerekior demişti oda epey sürüyormuş

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
tayin için eğitim durumunu kullanamıorsun galiba öğretmen olan arkadaşım yapamadı dava falan açmak gerekior demişti oda epey sürüyormuş
aynen bizim bi tanıdıgın da basına geldi tayin oyle zor oluyor anca dava dilan acmak lazım

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Uyrın için sağolasın, derhal kuruma soracağım eğer kazanırsam

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
yüksek lisans eğitim özrü tayinine girmez...tayini yok
yapanlara başarılar.iktisatta yapmayın çok zor

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
yüksek lisans eğitim özrü tayinine girmez...tayini yok
yapanlara başarılar.iktisatta yapmayın çok zor
Tüm hayallerim yıkıldı, yoksa atandığım gün parasını basıp olabilecek en basit masterı ayarlayacaktım. Gene de gireceğimkurumda şube şefliğine gözümü dikeceğim. O açıdan yüksek lisans+dil önemli.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Tüm hayallerim yıkıldı, yoksa atandığım gün parasını basıp olabilecek en basit masterı ayarlayacaktım. Gene de gireceğimkurumda şube şefliğine gözümü dikeceğim. O açıdan yüksek lisans+dil önemli.
yükseklisans memurlukta tiyin hakkı vermesede yatay geçiş hakkı veriyor diyelim kıtırık bir ünv y.lisasa başladınız memurluğunuz ist.. da ist bir ünv geçiş yapabilirsiniz

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
yükseklisans memurlukta tiyin hakkı vermesede yatay geçiş hakkı veriyor diyelim kıtırık bir ünv y.lisasa başladınız memurluğunuz ist.. da ist bir ünv geçiş yapabilirsiniz
cidden mi kardeşim hani yatay geçiş ama o da puan sıralamasıyla filan mı oluyor yoksa ben o sehirde memurum diye dogrudan hakkım mı oluyor

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
cidden mi kardeşim hani yatay geçiş ama o da puan sıralamasıyla filan mı oluyor yoksa ben o sehirde memurum diye dogrudan hakkım mı oluyor
valla hocam dayım ö.işleri daire başkanı bir ünvde o söyledi banada sen biyerde başla memur atandığı ile geçiş yapabiliyorsun direk diye o da biliyordur heralde