ESKİ İLAN Yükseköğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanı

peter keating

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İşletme
Başvuru Tarih Aralığı : 22.09.2014 - 10.10.2014

Düzeltme : KYK Alımından Merkezi alıma geçerken herhangi bir tazminat ödenmez. Kurum tarafından teyit edilmiştir. Daha önce üyelerden gelen bilgi üzerine paylaşmıştık. Doğru bilgi edinmeniz için açıklama gereği duyuyoruz.

900 adet sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli sözlü sınav ile alınacaktır. 600 kadın, 300 erkek. 4001 kodu diyebiliriz. Her il için ayrı kontenjan var. Sadece 1 il seçip onun mülakatına girebiliyoruz. KPSS3 70 alt sınır.

http://www.dpb.gov.tr/tr-tr/ilanlar/ise-alim-sozlesmeli/2014-1-720-Yurt Yönetim Personeli Alım İlanı

kontejanlar.png

Sürekli Soruluyor maaş bilgisi İlana Ekliyorum.

maaş.png

Moderatörün son düzenlenenleri:

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Başvuru yapsam mi ki?? ücret 5 yıl altı brut 1750ydi sanırım brüt 512 ek ödeme diyor. Yaklaşık 1840demiş net olsa gerek. Gümrük diye diye başvuru yapsam mi beklesem mi? sözleşmeli birde :confused:

betimleme

peter keating

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İşletme
Başvuru yapsam mi ki?? ücret 5 yıl altı brut 1750ydi sanırım brüt 512 ek ödeme diyor. Yaklaşık 1840demiş net olsa gerek. Gümrük diye diye başvuru yapsam mi beklesem mi? sözleşmeli birde :confused:

betimleme
Kim diyor o ücretleri? ha pardon varmış listede:) 1840+AGİ 1930 falan oluyor. Taban bekar memur maaşı yani

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Kim diyor o ücretleri? ha pardon varmış listede:) 1840+AGİ 1930 falan oluyor. Taban bekar memur maaşı yani
İlk defa bu kadar net bilgi var:) agi aile yardımı midir?bekar maaş yaklaşık 1840 diyordu da?

betimleme

peter keating

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İşletme
İlk defa bu kadar net bilgi var:) agi aile yardımı midir?bekar maaş yaklaşık 1840 diyordu da?

betimleme
Yok aile yardımı(165tl civarı) ayrı bir kalem olarak verilir. AGİ asgari geçim indirimidir, medeni hal ve çocuk sayısına göre değişir. Bekarlar için 80TL'nin biraz üzerinde bu yıl.

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Himmm iyiymiş. Şimdi sözleşmeli alıyor kasımda napcek bunlar?!! bu sözleşmede istifa edilip merkezi de kullanılan sözleşme değil mi? eğer öyleyse bir varmış bir yokmuş olur!

betimleme

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Şimdi buna puanımız yanmadan başvurabiliyomuyuz. Bu alım kasım atamasını ne derece etkiler? (kadro açısından)
Gece gece yine torpil kokuları sardı burayı

peter keating

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İşletme
Zaten 4001'den alıyor. İİBF dışındakilerin, puanı yanmadığından sözleşmeli de alsa bırakıyorlar, merkezi de alsa bırakıyorlar.

Merkezi alsa puanları düşük olanlar umutlanırdı biraz. Maaş taban zaten, nöbet olayı da var. Düşük olurdu puanları.

Son düzenleme:

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
Zaten 4001'den alıyor. İİBF dışındakilerin puanı yanmadığından sözleşmeli de alsa bırakıyorlar, merkezi de alsa bırakıyorlar.

Merkezi alsa puanları düşük olanlar umutlanırdı biraz. Maaş taban zaten, nöbet olayı da var. Düşük olurdu puanları.
kasımda 4001 az olsa bari zaten sıçrama için kullanılıyor madem buraya girsinler işte

ögretmnler.nette bi başlık mı açsakki 4001 ciler alın size kadro diye...

magduru oynammaları için

peter keating

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İşletme
Bu alım kasım atamasını ne derece etkiler?
Kasım ayında merkezi atamayla yapılsaydı puanı iyi olan girecekti. Şimdi "mülakatı iyi geçenler" girecek tek fark bu. Zaten geçen sene ön lisanstan lisansa dönmüştü. Önemli olan İİBF mi 4001 mi olacağıydı. 4001 oldu hayırlı olsun.

ögretmnler.nette bi başlık mı açsakki 4001 ciler alın size kadro diye
İddia ediyorum; hiç atanamayacak durumda olanlar bile 6 ayı görmez çoğunlukla. Yine de İİBF den daha fazla tercih edilecekler ama.

yurci

Son Mülakat Bükücü :)
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
İzmir için başvurucam eğer ki ikamet zorunluluğu yoksa da Manisa için başvurucam. 80 puanım var, olursa olur olmazsa da yapacak bir şey yok. sanmıyorum benim puanlarıma kadar ineceğini ama.. neyse bekleyip göreceğiz

Ferhat_gs

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Benim de 80 başvurmayı düşünüyorum.
Arkadaşlar bu kurumda yükselme yok değil mi?

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
6 ayı görmez derken kurumu mu bırakır? Açıkçası 70 puanlı torpilli birinin önüne geçmek adına başvurumu yapıcam mülakata katılmicam.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
6 ayı görmez derken kurumu mu bırakır? Açıkçası 70 puanlı torpilli birinin önüne geçmek adına başvurumu yapıcam mülakata katılmicam.
4001 istedindiğinde 70 puanlıların biraz işi zor oluyor. Tabii kaç kişi çağıracaklar müalaka o önemli

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
@İİBF il anketi ekleyebilir misin en azından kimlerin nereleri tercih edeceğini görürsek bizim için fikir olur

duygulummm

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
hangi bölüm mezunu istiolar herkes bşy dio