Yurt-Kur Genel Müd Mail Etkinliği [ Gizli ]

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Metin I

Sayın Yetkili,

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunları
, öğrenimi süresince kamu kurumlarının Genel İdare Hizmetleri,Veri Hazırlama Kontrol İşletmenliği ve Bilgisayar İşletmenliği kadrolarında görev yapmak üzere dört yıl boyunca bu kadrolar için eğitim almış , gerekli donanıma ve deneyime sahip olan yegane mezunlardır.Bu kadroların seçiminde hukuk, muhasebe, maliye, vergi, mevzuatlar vs. gibi devlet personelinin bilmesinin gerektiği konulara hakim olan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunları (İktisat. Ekonometri , Maliye ,İşletme ,Çalışma Ekonomisi ,Uluslararası ilişkiler ve Kamu Yönetimi ) ile herhangi bir üniversiteden mezun olan kurumunuzu basamak olarak kullanmak isteyenlerle (4001=at antrenörü,biyolog, antropolog, kuaför vs ) önlisans (2 yıllık) eğitimi alanlar kıyaslanamaz. Her türlü teknik, idari ve muhasebe bilgisine sahip olan, mevzuata hakim olan ve sosyalliğiyle,iletişim gücüyle kurum içi koordinasyonu sağlayarak sistemi hızlandırarak kurumun vizyonunu daha da ileriye taşıyacak mezunlar İİBF mezunlarıdır.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
mezunları olarak kurumunuzun GİH kadroları için bu kadroların gerçek eğitimini alan İİBF mezunlarının (4421-4427-4429-4431-4459-4503-4507) alınmasını rica eder, gereğinin yapılmasını arz ederiz.

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ MEZUNLARI PLATFORMU

----------------------------------------------------------------------------------------------

bilgiedinme@kyk.gov.tr

myedekci@kyk.gov.tr; ayuksel@kyk.gov.tr; acevik@kyk.gov.tr; rkaymakcan@kyk.gov.tr;mozgul@kyk.gov.tr; ralier@kyk.gov.tr;
dilekoneri@kyk.gov.tr;

Mesai Saatleri İçerisinde Atmaya Özen Gösterelim.

FAX : 0 312 551 65 73

İnternet Üzerinden Ücretsiz Fax Gönderme Resimli Anlatım

Genel Müdürlük Santral No: 0 312 551 60 00 (PBX)
ÇAĞRI MERKEZİ : 444 19 61
ADRES : SÖĞÜTÖZÜ MAH. 2176 SOK. NO:25 ÇANKAYA/ANKARA

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
kyk da memurluk önceden İİBF nindi fax göndermeyi ihmal etmeyelim....

Fax sent to
+903125516573

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
bilgiedinme@kyk.gov.tr Bu mail adresini buldum. Umarım doğrudur. Gönderdiğim mail gitti gerçi, hata vermedi.
İşimize yarayacak kyk mail adresi bulan eklesin.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
yurtkur ile ilgili başka mail adresi bulabilen var mı ?