Yurtdışı seyahat için tur şirketi ÖNERİ?

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
Avrupa ya da balkanlara 1 hafta gezi için hangi tur şirketlerinin önerirsiniz

makul fiyat ve güvenilir olan şirketler hangileri

kpsszedee

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Atanırsak inşAllah ilgileniciz:)

baltayasapolanadam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İşletme
interbus ya da interrail iyidir.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Tur şirketi olarak değil ama spontane gezi grupları var arkadaş yazmış interrail Türkiye grubu var Balkanlara çok tur düzenliyorlar hostel açısından yardımcı olurlar kalacak yer konusunda seçici değilsen couchrail Türkiye var Balkanlar için kafanı sokacak çatı bulursun işini görür mü bilmem bunlar ekonomik seçenekler tur şirketinden daha az bir paraya balkanları keşfedersin artan parayla bana hediye alırsın :D

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
vesturizm e bakın hocam yurtdışı değil ama yurtiçi turları çok güzel ve arkdşlrm devmlı gidiyo sağlam firma

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
ankara firması olması lazm

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Tur şirketi olarak değil ama spontane gezi grupları var arkadaş yazmış interrail Türkiye grubu var Balkanlara çok tur düzenliyorlar hostel açısından yardımcı olurlar kalacak yer konusunda seçici değilsen couchrail Türkiye var Balkanlar için kafanı sokacak çatı bulursun işini görür mü bilmem bunlar ekonomik seçenekler tur şirketinden daha az bir paraya balkanları keşfedersin artan parayla bana hediye alırsın :D
Sizi bir yerlerden gözüm isiriyor ama :)

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Çatalca'da iyi para birikiyor herhalde :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
yaptın mı hocam bu şekilde sen eğer başımıza bi iş gelmeyecekse spontane takılırıaz, macerayı severim:cool:

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
yaptın mı hocam bu şekilde sen eğer başımıza bi iş gelmeyecekse spontane takılırıaz, macerayı severim:cool:
Yaptım hocam tavsiye ederim ilk Bosna ya da Arnavutlukla başla yabancılık çekmezsin hem acemiliği atmış olursun Türkçe bilenler çok oluyor daha sonra kendine rota çıkarırsın Sırbistan Karadağ bu aralar Ukrayna dan uzakdur bu yerlerde çok ucuz tatil yapabilirsin faceten söylediğim gruplara üye ol bi gezin araştırma yap yardım sever gezginler var, 150 dolarla 3 ülkeyi bir hafta da gezenler var onu yapamadım benim 3 günlük 500 dolarım gitti uçaklar hariç

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
Yaptım hocam tavsiye ederim ilk Bosna ya da Arnavutlukla başla yabancılık çekmezsin hem acemiliği atmış olursun Türkçe bilenler çok oluyor daha sonra kendine rota çıkarırsın Sırbistan Karadağ bu aralar Ukrayna dan uzakdur bu yerlerde çok ucuz tatil yapabilirsin faceten söylediğim gruplara üye ol bi gezin araştırma yap yardım sever gezginler var, 150 dolarla 3 ülkeyi bir hafta da gezenler var onu yapamadım benim 3 günlük 500 dolarım gitti uçaklar hariç
teşekkür ederim bilgilendirme için
zaten ilk defa yurtdışı olacak gidersem, öyle ya da böyle öğrenecez

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Kısa süreli 2 3 günlük yurt dışı geziler (fotoğraf çekimi için özellikle ) önerebileceğiniz ülkeler varmıdır dostlar