Ziraat Bankası Müfettiş Yard. İlanı

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
gişe alımı yakındır mı demek lazım bu ilanı görünce:)

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
sınavını kazanmıştım 2011 de hayatımda hiç çabalamadan iş mi sahip oluyorum yoksa derken mülakatta çapraz ateş ve bye bye dendi.şaka maka bi baltaya sap olamadık aptal salak dediklerimiz iş buldu asıl aptal salak benmişim :)

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
sınavını kazanmıştım 2011 de hayatımda hiç çabalamadan iş mi sahip oluyorum yoksa derken mülakatta çapraz ateş ve bye bye dendi.şaka maka bi baltaya sap olamadık aptal salak dediklerimiz iş buldu asıl aptal salak benmişim :)
Birebir tecrübem der ki 10'undan 8'i torpillidir ortak, sıkma canını.

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
:D gerçekten de benim de üniversitede salak gözüyle baktığım insanların neredeyse hepsi iş buldu. gerçekten de işletmeci1985 nickli arkadaşımızın dediği çok torpilli var. sırf bankada da değil emin olun. daha bir hafta evvel özelde çok iyi bir kurumda iş buldum. pazartesi günü gel evraklarını teslim et dendi. tamam en sonunda aldığım eğitim doğrultusunda bir iş yapacağım dedim. bütün evrakları hazırladım gittim. bir de ne göreyim benim yerime oranın üst düzey yetkilisinin akrabasını almaya karar vermişler. işte böyle :D

neyse genelde ziraat müfettişlik sınavıyla gişe sınavını yakın aralıklarla açar. bence de bir aksilik olmazsa ziraatin gişeye personel alımı yakındır.

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
bunu nasıl açıkladılar sana nasıl söyleyebildiler ne diyebildiler??? iş dünyası acımasız kabul de sana yapılan düpedüz şerefsizliktir

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
bunu nasıl açıkladılar sana nasıl söyleyebildiler ne diyebildiler??? iş dünyası acımasız kabul de sana yapılan düpedüz şerefsizliktir
bana direk demediler zaten. bana deneyimli aday almaya karar verdik dediler. ben oradaki başka çalışanlardan çakallık yaparak öğrendim :D ağlanacak halime gülüyorum artık .

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
bana direk demediler zaten. bana deneyimli aday almaya karar verdik dediler. ben oradaki başka çalışanlardan çakallık yaparak öğrendim :D ağlanacak halime gülüyorum artık .
hayırlısı dicem de bunun hayırı mayırı olmaz geçmiş olsun diyelim.başka işler çıkar karşına diiyelim 3-4 milyonluk şehir vardr sanada bir iş :)

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
hayırlısı dicem de bunun hayırı mayırı olmaz geçmiş olsun diyelim.başka işler çıkar karşına diiyelim 3-4 milyonluk şehir vardr sanada bir iş :)
sağolasın :) 3.5 yıl oldu mezun olalı kasiyerlik ve satış danışmanlığı dışında bir iş bulamadım. sorun izmirde mi bende mi bilemiyorum artık :D

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
sağolasın :) 3.5 yıl oldu mezun olalı kasiyerlik ve satış danışmanlığı dışında bir iş bulamadım. sorun izmirde mi bende mi bilemiyorum artık :D
sorun izmirde takılı kaldı 10 yıldr yerinde bir 3 yıl da benim oldu okulu bitireli.umarım atanırız klişesinden başka dicek söz yok:)

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
sorun izmirde takılı kaldı 10 yıldr yerinde bir 3 yıl da benim oldu okulu bitireli.umarım atanırız klişesinden başka dicek söz yok:)
valla ben doğma büyüme izmirliyim. izmirin çok da fazla geliştiği görmedim. tabiki de gelişme var ama olması gerektiği gibi değil. neyse konu ziraat bankasıydı konu benim yüzümden konu dağıldı. ziraat sınavına girmek isteyen arkadaşlar geçmiş yıllarda çıkmış sorular aşağıdaki linkte. isteyenler baksın.
Banka Sınav Soru ve Cevapları (Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve Özel Banka Soruları) - Kpss Rehber

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
neyse genelde ziraat müfettişlik sınavıyla gişe sınavını yakın aralıklarla açar. bence de bir aksilik olmazsa ziraatin gişeye personel alımı yakındır.
yakın olsa ne olacak. Alacakları gişenin %80 liseli ergenler olacak
okuyana iş yok

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
yakın olsa ne olacak. Alacakları gişenin %80 liseli ergenler olacak
okuyana iş yok
geçen alımda üniversite mezunları dururken lise mezunu alınmasına ve sınav ücretlerinin yüksekliği konusunda baya tepki verilmişti, sınav ücretlerini düşürmüşler belki mezuniyet konusunda da aynı şeyi yaparlar( not: 1 olumlu değişim gördüğüm için herşeyin olumlu olacağını düşünüyorum :D )

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
geçen alımda üniversite mezunları dururken lise mezunu alınmasına ve sınav ücretlerinin yüksekliği konusunda baya tepki verilmişti, sınav ücretlerini düşürmüşler belki mezuniyet konusunda da aynı şeyi yaparlar( not: 1 olumlu değişim gördüğüm için herşeyin olumlu olacağını düşünüyorum :D )
aslında bankalara baskı yapılsa tekrar bize yönelebilirler. evet bankaların çalışma şartları zor ama iibf'lilerin en çok çalışma alanlarından birisi bankalar. bence özel ya da devlet farketmez bankaların personel alımında özellikle iibflileri tercih etmeleri için baskı yapmalıyız.

glcnbrn

İyi Bilinen Üye
bende 2011 de sınavını kazandım mülakatımda çok güzel geçmişti hatta bana çıkarken hayırlı olsun bile demişlerdi.bir umut bağladım ama diğer kişilerin torpilleri varmış ve elendim maalesef :(

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
bende 2011 de sınavını kazandım mülakatımda çok güzel geçmişti hatta bana çıkarken hayırlı olsun bile demişlerdi.bir umut bağladım ama diğer kişilerin torpilleri varmış ve elendim maalesef :(
biz torpili sadece bayramlarda patlatılan şeyy olarak bildikte bu dönem çok kötü.zaten hadi gel seni de dinleyelim havasındaydı mülakat.kaç basamak çıktın diye sordular hayatımda hiç bir zaman basamakları saymadım dedim vsvs neyse.dün dünde kaldı diyelim:)

glcnbrn

İyi Bilinen Üye
biz torpili sadece bayramlarda patlatılan şeyy olarak bildikte bu dönem çok kötü.zaten hadi gel seni de dinleyelim havasındaydı mülakat.kaç basamak çıktın diye sordular hayatımda hiç bir zaman basamakları saymadım dedim vsvs neyse.dün dünde kaldı diyelim:)
çok üzülmüştüm ben çünkü çok umut bağlamıştım zor bir süreçti ama dediğin gibi işte geride kaldı :)