Ziraat Bankası Sınavına Başvuranlar

estralla69

Aktif Üye
Mücadele Grubu
Sınav yerleri açıklamış, pendik kartal maltepe civarından başvuran var mi? Göztepe kampüse mi göndermişler herkesi yoksa liselerde de girilecek mi sınava bilgisi olan paylaşabilir mi?

rammstein85

Ministry of Family and Social Policy
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
NİLÜFER-BURSADA GİRECEK OLAN VAR MI

kübra bytl

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
girecek olan arkadaslar nasıl calıstınız daha önce giren arkadaslar nasıl sorular cıkıyor acaba?

Kafkaslı

VİP Üye
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
samsunda girecek var mı?
Sanki çalışmışım gibi bir de soru soruyorum :uzgnm:
Ben çalışmadım çorum için sınava gireceklere şimdiden başarılar

Kafkaslı

VİP Üye
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Sınav yerleri açıklamış, pendik kartal maltepe civarından başvuran var mi? Göztepe kampüse mi göndermişler herkesi yoksa liselerde de girilecek mi sınava bilgisi olan paylaşabilir mi?
ben samsunda ilkokulda gireceğim. Ne biçim bir sınav planlaması yapmışlarsa koca koca cüsseleri küçücük sıralara oturtacaklar :confused:
Kızlar için özellikle minyonlar için belki sıkıntı olmaz ama koca koca adamlar o sıralarda nasıl rahat etsinler. Hiç mi doğru düzgün sınav merkezi bulamamışlar

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
ne zaman gazide sınava girsem sonu hüsran olmuştur yine gazide giriyorum

E="chaborz, post: 73354, member: 4023"]hocam sana daha aci bisey soyliyeyim mi 150 sene sonra tandigin herkes olmus olacak[/QUOTE]
Orasi kesin gun gelecek dünya hayati olmucak

peter keating

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İşletme
Sınava giren arkadaşlar kazanırlarsa kalacaklar mı kurumda yoksa merkeziden tercih yapacaklar mı?

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
Bu nasil sinav be. Su sinavi genele acip da girenler ne yapti cok merak ediyorum. Alan bilgim oldugu halde zorladi. Halkbank sinavi daha kolaydi. Genel kultur full bankacılık bilgi si.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
genel kültürü neydi öyle genel yetenek dışında gerisi berbat :snzdglsn:

Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Maliye
sınavda sallamak paaha biçilemezdi sınav bugünmüş ben pazar günü zannediyordum:p

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Bu nasil sinav be. Su sinavi genele acip da girenler ne yapti cok merak ediyorum. Alan bilgim oldugu halde zorladi. Halkbank sinavi daha kolaydi. Genel kultur full bankacılık bilgi si.
oo vahican hoşgeldin gorunmuyordun herkesın kotu gecmıs galıba uzulmeyın kımse ıyı demedı benım gordugum

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
oo vahican hoşgeldin gorunmuyordun herkesın kotu gecmıs galıba uzulmeyın kımse ıyı demedı benım gordugum
Hosbulduk sagol arkadasim. Evet bayagi bir sure yoktum. Ve de oylede devam eder. Suandaki kpss alimlarindan bir beklentim yok o sebeple forumda zaman harcamiyorum. 2015 a gurubu plani yapiyorum. Göç uzman yardimcisi alimlari 76 ya kadar dusmus o kadar yil bosa b gurubu icin ugrasmisim diyorum.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Hosbulduk sagol arkadasim. Evet bayagi bir sure yoktum. Ve de oylede devam eder. Suandaki kpss alimlarindan bir beklentim yok o sebeple forumda zaman harcamiyorum. 2015 a gurubu plani yapiyorum. Göç uzman yardimcisi alimlari 76 ya kadar dusmus o kadar yil bosa b gurubu icin ugrasmisim diyorum.
ınsallah olur bende ıstıyorum ama su sıralar olmuyor calısamıyorum Rabbım kolaylık versın.

takılma zaman kaybı oluyor gercekten!

b de yarısan cok ama a ya yonelen az varsa bılgı bırıkımı en mantıklısı ben mezun olalı 9 sene oldu bosum bu konuda hemde bombos