ziraat katılım bankası 29 mayısta açılacak peki personel nerden buluyor?

rammstein85

Ministry of Family and Social Policy
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
http://www.kamuyer.net/ziraat-katilim-bankasi-29-mayista-acilacak.html

20 de şube açılacakmış.peki burda çalışacak persenel nereden buluyor içinden mi karlılayacak.burdan bi alım bekleyebilirmiyiz.hali hazırda mülakata yada sınava girmişleri değerlendirme durumu olabilirmi sizce

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
20 şube derken halihazırda bulunan ziraat bankasının içinde bir bölümü mü katılım bankacılığına ayıracak yoksa ayrı birer şube mi olacak bunlar. eğer gerçekten ayrı şubeler açılacaksa kendi içindeki personelle bunu karşılayamaz. en son yaptığı alımın mülakatları bazı illerde mart ayında devam ediyor, onlardan ve yedeklerden de karşılayabilir. ben yine de bu mülakatlar bittikten sonra bir alıma çıkmasını bekliyorum.

Son düzenleme:
Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
Maliye
20 şube açılacakmış ama bu şubelere kendi deneyimli personellerini aktarılacakmış. Açılan boşluklar yedeklerle dolar bence bu sene alım yapmaz. Çünkü alımlarını 2 yılda bir yapıyor.

ilk-ay

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Yıl sonuna kadar 20şube acılacakmiş hepsi birden açılmayacakmış bide 300-350kişi istihdam edilecekmiş

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
konu olarak acamadim ilgili arkadaşlar acar başlığı ilan gördüm uzman alıyormuş ziraat bankası

http://ilan.memurlar.net/ilan/31551/

pek inceleyemedim belki biz.yokuzdur

"Betimleme tapatalktan bildiriyor."

vera

Site Müdavimi
ziraat bankasi uzman yardimcisi alim ilani kariyer.nette o_O valla sasirdim ozel banka gibi ilan verdigi yere bak

kozmonot61

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
belki suriyelilerden alirlar belli olmaz.iibfli ekmek yemesinde ne olursa olsun zihniyeti var memlekette

nofear

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
2014 aralık ayında sınav actılar kı ben daha onun mulakatına gırmedim 4 nisan da gırecegım kı mulakata gırenlerı daha baslatmadılar işe cogu hazıranda başlayacakmıs onları alırlar

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Yeminlen tam soyguncu oldunuz 70 tl sınav ücreti nedir