BEKLEMEDE Ziraat Katılım Bankası Servis Görevlisi Alımı (200 Kişi)

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
girsem mi girmesem mi bilemedim, önceki sınavda il birincisi olduğum halde yedek listesinde bile yoktum :(.

Bu arada görev sanırım kabaca satış yapmak olarak tanımlanabilir sanırım satış baskısı özel bankalara oranla daha düşük seviyede tabii, maaşlar da ortalama 2500 civarı diye biliyorum. Bilgisi olan arkadaşlar varsa burada paylaşalım lütfen.

Edit: Bu arada bölüm şartı koymayarak yine iyi vurgun yapmayı düşünüyor ziraat :D
Edit 2: Genel yetenek kısmı baya kolaydır. 30'da 25+ çok rahat yapılır. Genel kültür kısmı bankacılık terimleri dışında normaldir. Oradan da 20+ gelir. Alan kısmında hukuk çok saçmaydı son uzmanlık sınavında geriye kalan kısımlar kpss'ye göre 1-2 tık daha kolaydır.

Son düzenleme:

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
girecek arkadaslara başarılar sayı 200 se az il çok kolay gele..

Musa Or

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
ikametgah şart varmış bu sınava girecek olanarın sayısını düşürecek

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
SIRF O 75 LİRA İÇİN SINAVA GİRMEYECEĞİM..BU NEDİR ARKADAŞ YA KREDİ BORCU BİR YANDAN GSS BİR YANDAN SINAV ÜCRETLERİ BİR YANDAN MÜLAKATA BAŞKA İLLERE GİDİP GELİYORUZ ONLARIN MASRAFI BİR YANDAN..

Servis Görevlisi adayı, Bankamızca açılacak il veya ilçe şubelerinde yerel personel olarak istihdam edilecek olup, ilan edilen illerde (Ek:1) ve bağlı ilçelerinde ikamet eden adaylar tercih nedeni olacaktır, (Mülakat sırasında adayın başvurduğu ilde yaşamını sürdürdüğüne dair gerekli araştırma yapılacaktır.)

ZATEN BİRDE BÖYLE MADDE KOYMUŞLAR..BİZİM KIRŞEHİR DE İLANDA YOK:(

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
iyi de kardeşim alan bilgimiz yok ki yauns...

Mustafa DURMAZ

Muhafaza Memuru
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
Turizm İşletmeciliği
Yazılı sınav hangi illerde göremedim ben ya?
Edit buldum:
Ankara,
Erzurum,
Gaziantep, İstanbul
Anadolu,
İstanbul Avrupa, İzmir ve
Samsun

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
iyi de kardeşim alan bilgimiz yok ki yauns...
Hocam hiç gümrüğe çalışmadın mı ilk alımda :) Zaten hukuk da biliyorsundur az çok kpss dolayısıyla. Oturup 1.5 ay alan çalış bildiklerini yap bilmediklerine dokunma 40 taneden 20 tane çıkarırsın bak ciddiyim. :) Hatta sana direk taktik vereyim muhasebe hiç bilmiyorsan sakın elleşme. Kısa sürede netlerimi arttırayım diyorsan Maliye ve Hukuk yardır. Sonra da iktisat bakmaya başla inan 20 tane çıkarırsın :)

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Hocam hiç gümrüğe çalışmadın mı ilk alımda :) Zaten hukuk da biliyorsundur az çok kpss dolayısıyla. Oturup 1.5 ay alan çalış bildiklerini yap bilmediklerine dokunma 40 taneden 20 tane çıkarırsın bak ciddiyim. :) Hatta sana direk taktik vereyim muhasebe hiç bilmiyorsan sakın elleşme. Kısa sürede netlerimi arttırayım diyorsan Maliye ve Hukuk yardır. Sonra da iktisat bakmaya başla inan 20 tane çıkarırsın :)
niye elleşmesin hocam yanlış doğruyu götürmüyor ki, sallasın :)

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Yetkili abi'cim devlet bankaları da özel bankalar gibi midir? Mobbing, baskı vs. ona göre başvuralım :D
Valla Ziraat'in son hali hakkında bir fikrim yok açıkçası. Şehirden şehire farklıydı diye aklımda kalmış maaşları.

iibfmaliye

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Maliye
Maşallah tüm personelin bir yıllık maaşı çıkmış . Bu nasıl iştir ya ayıp günah 75 lira !!!
Sınava girmekte kararsızım hem 75 liradan hem de zamanında bölge 3. olarak girdiğim yine bir Halkbank tecrübem vardı güzel geçmesine rağmen mülakatım yedektim hiçbir sonuç elde edemedim.

Veron

İcra Memuru İzmir
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Bildiğin soyguna çıkmışlar, tüm üniversite mezunları başvuruyor ve 75 TL alıyor. İkamet şartı var , yaş şartı var arayalım da 100TL verelim şu şartları kaldırın diyelim madem parasıyla...

sudem a

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar kaç kişi alınacağı belli değil mi? Yoksa ben mi goremedim