Zorlu E-Okul?

zorlu eğitimle kpss ye hazırlanacak olan var mı fiyatları çok pahallı buldum bu sene için ben coğrafyacısı ve tarihçisinni beğeniyordum ama bunun için de tüm pakete para vermek mantıklı gelmedi kapanyada 1 ağustosa kadar bitiyor bu siteden hazırlanacak olan var mı sınava ne düşünüyorsunuz fiyatlar için baskı yapılsa eski kontör sistemine geri dönerler miçünkü eylüle kadar fiyatları arttıracaklar

Demhat

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
İnternette o kadar ders videoları var hocam niye ücretliyi tercih ediyorsunuz

İnternette o kadar ders videoları var hocam niye ücretliyi tercih ediyorsunuz
hocam nihan ataman var coğrafyacı ve tarihten ramazan hoca var fiyat 250 tl olmuş yani ramazan hoca çok iyi bir hoca extradan bedava da video çekecekmiş ama videolar arası fark olduğu söyleniyor ben öyle duydum ama nihan atmanasız coğrafyayı yapamam gibime geliyor

Demhat

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
hocam nihan ataman var coğrafyacı ve tarihten ramazan hoca var fiyat 250 tl olmuş yani ramazan hoca çok iyi bir hoca extradan bedava da video çekecekmiş ama videolar arası fark olduğu söyleniyor ben öyle duydum ama nihan atmanasız coğrafyayı yapamam gibime geliyor
Hocam kendinizi a kişisi b kişisi olarak kosullandirmaniz anlamanizı guclestirebilir.Ders çalışırken tüm ön yargilarinizi bir kenara bırakın.Hakkinizda en iyisi olur inşallah

Ali tok

Yeni Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
Ekonometri
zorlu eğitimle kpss ye hazırlanacak olan var mı fiyatları çok pahallı buldum bu sene için ben coğrafyacısı ve tarihçisinni beğeniyordum ama bunun için de tüm pakete para vermek mantıklı gelmedi kapanyada 1 ağustosa kadar bitiyor bu siteden hazırlanacak olan var mı sınava ne düşünüyorsunuz fiyatlar için baskı yapılsa eski kontör sistemine geri dönerler miçünkü eylüle kadar fiyatları arttıracaklar
Butik dersane ye git bes on bin ver A grubu ndan 2 ayda geri alırsın. B grubu ölü yatırım.

Kafkaslıgerigeldi

aslında ben yokum
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
ne zaman kayıt yapacaz :) 2 ay sonra parası alınan butık dershane ancak nısantasında olur dıye dusnuyorum.onlarında ıhtıyacı yoktur memur olmaya
30 ağustostan sonraydı galiba.. bilgisayarım ısındı sayfayı açamıyorum yarın bir ara bakar haber veririm

ercan005

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Yaw kendin çalış hoca senden daha zeki değil .. Al 3 tane tarih kitabı hikaye okur gibi sırayla oku.. Bir zamandan sonra kafana oturuyo. Boşa para vermeyin şöyle şeylere

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Yaw kendin çalış hoca senden daha zeki değil .. Al 3 tane tarih kitabı hikaye okur gibi sırayla oku.. Bir zamandan sonra kafana oturuyo. Boşa para vermeyin şöyle şeylere
herkesin olayı farklıdır hocam niye öyle diyorsunuz. mesela biri bana anlatacak ben dinleyecegim bir daha unutmam bir başkası anlatırsa da anlamaz bir okuduğunu ezber eder. herkesi kendimizmiş gibi yonlendirmeyelim tabi lizge hala yöntemi nedir nasıl anlar cozemedi hala seçim yapacak. yüksek lisans sonacima kpss a b :)

ercan005

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
herkesin olayı farklıdır hocam niye öyle diyorsunuz. mesela biri bana anlatacak ben dinleyecegim bir daha unutmam bir başkası anlatırsa da anlamaz bir okuduğunu ezber eder. herkesi kendimizmiş gibi yonlendirmeyelim tabi lizge hala yöntemi nedir nasıl anlar cozemedi hala seçim yapacak. yüksek lisans sonacima kpss a b :)
Tabi herkesin olayı farklıdır ama ben şunu demek istiyorum. Çoğu kişi ilk alternatifi kurs olarak görmekte. Kendi kendine çalışmayı denese belki çok daha güzel sonuçlar çıkarabilcek. Kursa gitse yapamazsa boşa para gidecek ve zaman kaybı olacak ama kendi çalışşa yapamasa bir tek zaman kaybı olacak. Ben kimseyi yargılamadım sadece öneride bulundum :)

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Tabi herkesin olayı farklıdır ama ben şunu demek istiyorum. Çoğu kişi ilk alternatifi kurs olarak görmekte. Kendi kendine çalışmayı denese belki çok daha güzel sonuçlar çıkarabilcek. Kursa gitse yapamazsa boşa para gidecek ve zaman kaybı olacak ama kendi çalışşa yapamasa bir tek zaman kaybı olacak. Ben kimseyi yargılamadım sadece öneride bulundum :)
hocam yargiladiniz demedim fikir verdiniz güzel bir fikir benim demek.istediğim fikir verdiğimiz kişi bir karar verse keşke ne yapacağı konusunda :D:D:D

Kafkaslıgerigeldi

aslında ben yokum
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
bana niye hala bildirim geliyor bu başlıktan o_O