*2021 Yılı PTT Net Maaşları Aylara Göre*

Memo

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gaziosmanpaşa Ünv.
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar merhaba benim 1800 günden 140 gün eksik primim var fakat 6 ay da askerliğim var kıdem ücreti alınabilir mi

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Hocam işlem temelli puanınız kaç oraya eklenmiş olabilir
Hocam ozellikle baktim eklnmemis oraya insan kaynklari aradim egitime gittigimiz basmudurluk egitimleri sisteme girmemis 8200 puanim islem temelli puan 7700 dusmus oraya baktim egitim gun sayisi 0 yaziyor

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
merhaba arkadaşlar dil tazminatı şuan ne kadar ve yökdil kabul ediliyor mu ?

Amet

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Eğitime gidildiğinde konaklama ücreti tamamımını alabiliyomuyuz birde otobus bileti ücreti VS yazılan forma konaklama da yazılıyormu

Hikmet_Esra

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Eğitime gidildiğinde konaklama ücreti tamamımını alabiliyomuyuz birde otobus bileti ücreti VS yazılan forma konaklama da yazılıyormu
Konaklama da pttnin ayarladıpı yerde kalırsan tamamı yada misafirhane yoksa otelde kaldıysan belli bi fiyata kadar karşılar standartın üzerine lüks bi yerin hepsini karşılamaz

Amet

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Konaklama da pttnin ayarladıpı yerde kalırsan tamamı yada misafirhane yoksa otelde kaldıysan belli bi fiyata kadar karşılar standartın üzerine lüks bi yerin hepsini karşılamaz
Ewet casgem de kaldım ben bide harcırah 14 gün üzerinden mi yapılıyor 2 haftaydı eğitim

UMUT KIRKOCA

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
2020 gise buro personeli temmuz temel ucreti ne kadar olcak

Oki_58

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Aksaray Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar raporlu gunlerde İkramiye prim yatmıyor.. Yıllık izine cıktıgımızda bunlar yatıyormu

Fkeor

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Arkadaşlar 3 senem doldu, istifa edince tazminat alabiliyor muyuz? Yönetmelik değişmiş sanırım emin olamadım